Një person në Skenderaj po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Një person në Skenderaj po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet

10:31 | 24 Shtator 2018

Në fshatin Likoc i Ri të Skenderajt, njësia policore ka shoqëruar në stacionin policor të dyshuarin mashkull dhe viktimën femër të moshës së mitur.

Personat në fjalë ishin duke bashkëjetuar, njofton raporti policor.

Pas intervistimit të palëve me urdhër të prokurorit viktima është kthyer tek prindërit e saj, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!