Një person plagoset në Gjakovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Një person plagoset në Gjakovë

19:42 | 30 Gusht 2018

Një person i moshës rreth 50 vjeçare është plagosur pak çaste më herët në Gjakovë.

Mësohet se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë.

Incidenti me armë zjarri ka ndodhur afër një pompe të benzinës në Gjakovë, raporton kallxo.com.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!