Një person plagoset në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Një person plagoset në Prishtinë

10:32 | 05 Gusht 2018

Dje në fshatin Hajvali të Prishtinës, është plagosur një person në këmbë.

Policia thotë se pas një mosmarrëveshje që kishin dy persona, njëri me armë zjarri e ka plagosur tjetrin në këmbë.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor në QKUK-ë, kurse nga i dyshuari është konfiskuar arma e zjarrit, me një karikator dhe tre fishekë.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, dërgohet 48 orë në qendrën e mbajtjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!