Një shtëpi si në përralla, ja ku jeton Rita Ora – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Një shtëpi si në përralla, ja ku jeton Rita Ora

14:00 | 23 Shkurt 2018

Rita Ora është ndër këngëtaret më të pasura të Britanisë. Ajo ka të hyra të mëdha vjetore dhe padyshim që bën një jetë luksoze.

Këngëtarja me famë botërore ka një shtëpi super luksoze, të cilën vetëm nga jashtë e kanë fotografuar, përcjell ORAinfo.

Rita nuk dëshiron të ekspozojë shtëpinë nga brenda dhe për këtë arsye është marrë vesh vetëm vendndodhja e shtëpisë së saj.

Për më shumë shikoni shtëpinë milionëshe të Ritës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi