Një teze si Elita, kështu e uron mbesën e saj të vogël për ditëlindje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Një teze si Elita, kështu e uron mbesën e saj të vogël për ditëlindje

19:14 | 09 Nëntor 2018

Elita është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar mbesën e saj të vogël për ditëlindje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!