Një vajzë goditet nga vetura në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Një vajzë goditet nga vetura në Prishtinë

15:01 | 11 Maj 2018

Një vajzë është goditur nga vetura derisa po kalonte në shtegun për këmbësor. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bill Clinton”, përkatësisht te Fakulteti i Shkencave Matematiko-Natyrore.

Mësohet se vajza ka marr disa lëndime, por është jashtë rrezikut për jetë.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i emergjencës që ka dal në teren dhe i ekipeve policore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!