Një zonjë me klas dhe kaq elegante si kunata e Leartës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Një zonjë me klas dhe kaq elegante si kunata e Leartës

20:35 | 14 Nëntor 2017

Që nga njohja e Leartës si reja e këngëtares më të kërkuar, Shyhrete Behlulit, jo vetëm ajo por u bë publik edhe rrethi i saj.

Learta kishte një jetë shumë të lumtur edhe para martesës, me njerëzit që e rrethonin. E njëra ndër to është edhe kunata e saj Neca, me të cilën është shumë e lidhur, shkruan Kosovarja.

Learta njihet si një nuse që vërtetë e ka shumë kujdes veten e saj, e duket që motiv për këtë është edhe kunata e saj, e cila tashmë udhëheq edhe një biznes me gardërobë.

Paraqitjet e saja janë gjithmonë me plot stil, e këtë e vërteton një ndër fotografitë e fundit të shpërndara nga ajo.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!