Njëri ndër mesfushorët më të mirë në botë po kërkohet nga Reali, Barca dhe United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Njëri ndër mesfushorët më të mirë në botë po kërkohet nga Reali, Barca dhe United

20:00 | 13 Qershor 2018

Delle Alli e konsideron si opsion largimin nga Tottenhami.

Mesfushori anglez është i gatshëm që të largohet na ‘Spursat’, pasi tashmë është në dijeni për ofertat e gjigantëve evropian.

Real Madrid, Barcelona dhe Manchester United, janë klubet që e duan Delle Allin në afatin e verës, përcjell ORAinfo.

Mesfushori anglez është i gatshëm që të largohet, andaj Tottenhami kërkon 150 milionë euro nga shitja e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!