Njihuni me mbesën bukuroshe të Naser Rafunës, do t’iu lë pa mend – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Njihuni me mbesën bukuroshe të Naser Rafunës, do t’iu lë pa mend

18:13 | 13 Qershor 2018

Naser Rafuna është ndër aktorët më aktiv dhe më të suksesshëm kohëve të fundit në Kosovë.

U bë i njohur me rolë të ndryshme e së fundmi me rolin e “Xhekut” në serialin vendor “Ҫka ka shpija”, shkruan ORAinfo.

Naseri është aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ai e ka uruar mbesën e tij për ditëlindje.

Kaq fëmijë i bukur është./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!