Njihuni me mësuesen që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Njihuni me mësuesen që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi

17:57 | 05 Dhjetor 2017

Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. 

Kjo është mësuesja Hunter Day e cila priste nxënësin e saj në shtëpi për të abuzuar më pas seksualisht me të.

Hunter Day u zbulua nga një baba i një djali, ku ajo i shkruante mesazh se e priste në dhomën e saj.

22-vjeçarja që jepte mësim në një shkollë 9-vjeçare në Oklahoma të SHBA-së, i detyronte nxënësit që të bënin seks me të.

Për më tepër, ajo i priste në shtëpi me një veshje të veçantë.

Tashmë, ajo pritet që të marrë dënimin përkatës, ndërsa autoritetet bëjnë me dije se e kanë përjashtuar nga shkolla.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!