Njihuni me ushtaren më seksi që keni parë ndonjëherë! Kjo është histroia e saj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Njihuni me ushtaren më seksi që keni parë ndonjëherë! Kjo është histroia e saj!

08:59 | 09 Nëntor 2017

Maria Miri Domark, është ushtarja izraelite që po ‘thyen’ “Instagram-in”.

Një vajzë seksi dhe me një fytyrë engjëllore, duket e pabesueshme që për shumë kohë Maria ka qenë ushtare e nivelit të lartë përgatitor në ushtrinë izraelite.

Biondia simpatike për të bërë përshtypje nuk di vetëm të përdorë arsenalin e saj fizik, por di edhe të përdorë çfarëdolloj arme zjarri si një profesioniste e vërtetë.

Maria për herë të parë ka tërhequr vëmendjen e internetit para disa viteve, kur ishte e rekrutuar në ushtri.

Tashmë ajo e ka përfunduar shërbimin dhe falë famës që ka marrë, ka nisur edhe karrierën si modele.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!