Njoftim i rëndësishëm nga ATK për rimbursimi kuponëve fiskal – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Njoftim i rëndësishëm nga ATK për rimbursimi kuponëve fiskal

15:13 | 17 Maj 2018

Administrata Tatimore e Kosovës njofton të gjithë qytetarët të cilët janë fitues nga rimbursimi i kuponëve fiskal për periudhën TM1 2018, se afati për dorëzim të plikove është vetëm deri nesër me datë 18 Maj 2018, nga ora 8:00-16:00.

Tërheqja e numrave potencial fitues është transmetuar drejtpërdrejt në RTK, ku janë tërhequr tre numra potencial fitues, ashtu siç është e specifikuar në Udhëzimin Administrativ 01/2017. Numri i qytetarëve potencial të cilët kanë fituar për këtë periudhë është 2,518.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!