Njomza e Shyhretës e shkrin të tërin burrin e saj, ja sa e bukur është bërë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Njomza e Shyhretës e shkrin të tërin burrin e saj, ja sa e bukur është bërë

18:57 | 12 Janar 2018

Njomza Salihu është vajza e madhe e këngëtares sonë Shyhrete Behlulit.

Ajo është martuar prej shumë vitesh, ka krijuar edhe familje dhe po ashtu është gjendur mirë me profesionin e saj, larg muzikës, shkruan Kosovarja.

Njomza nuk ka preferuar që të këndoj si motra e saj më e vogël Engji, por iu ka përkushtuar më shumë jetës dhe punës së saj. Jeta familjare asaj i ka ec shumë mirë, Nomjza ka dy vajza të cilat janë rritur e bërë gati si shoqe me të.

Së fundmi Njomza ka pozuar me tërë familjen e saj të ngushtë e më pas kjo foto që do e shihni tani, është publikuar në rrjetet sociale ku dhe ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Po duken bukur apo jo?

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi