Nokia 3310 me 3G del në treg, me çmim shumë të lirë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Nokia 3310 me 3G del në treg, me çmim shumë të lirë

13:53 | 21 Tetor 2017

Nokia ka informuar se e ka rikthyer në treg versionin e ri 3310 me 3G.

Modelet e përpunuara të 3310 janë lansuar së pari në tregun amerikan me çmim të lirë prej 60 dollarësh.

Ky model do të dal në treg edhe në Evropë me çmim të favorshëm.

Oferta thuhet se vlenë deri në muajin nëntor pasi që nuk ka sasi të madhe të prodhuar nga kompania.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!