Nora e Roberti sonte do kalojnë natën bashkë, por shikoni cili reper i shoqëron – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Nora e Roberti sonte do kalojnë natën bashkë, por shikoni cili reper i shoqëron

17:05 | 09 Nëntor 2018

Nora Istrefi konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë muzikore.

Ajo tashmë është nënë e një vajze, por kjo nuk ndikon që ajo të duket më pak atraktive, shkruan ORAinfo.

https://video.gjirafa.com/nora-vesh-fustanin-me-xixa-kaq-bukur-po-i-rri

Nora pos me projekte e koncerte të shumta, është aktive edhe në rrjetet sociale me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se sonte do të jetë në një koncert bashkë me Robertin, e me ta do të jetë edhe reperi i njohur, Gjiko./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!