Nora Istrefi ishte e ‘shëmtuar’ para operacioneve plastike (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Nora Istrefi ishte e ‘shëmtuar’ para operacioneve plastike (Foto)

20:19 | 11 Janar 2017

Këto foto të Norës tregojnë se si ka qenë ajo para operacioneve plastike.

A do ta njihnit?!

Para operacioneve plastike

nora

Image result for nora istrefi

Pas operacioneve plastike

Fotografia e Nora Istrefi

Fotografia e Nora Istrefi

Fotografia e Nora Istrefi

Fotografia e Nora Istrefi

Fotografia e Nora Istrefi

 

 

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi