Nora publikon fotografi mahnitëse nga festa madhështore e ditëlindjes së Renee – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Nora publikon fotografi mahnitëse nga festa madhështore e ditëlindjes së Renee

19:11 | 16 Maj 2018

Njëjtë si prindërit e saj Renee është ndër më të komentuarit fëmijë të showbiz-it.

Ajo dje festoi ditëlindjen dhe një festë të madhe me personazhet e preferuar të ‘Disney’, përcjell ORAvip.

E pamje të tilla të Norës e Robertit dhe të voglës së tyre zgjuan shumë kureshtje te fansat e tyre.

Dy këngëtarët nuk kursyen asgjë për t’ia bërë sa më madhështore ditëlindjen Reneesë duke ia organizuar një festë të madhe.

Ja pamjet e bukura./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!