Nora shkëlqente në dasmën e Vedat Bajramit, vëmendja te fustani provokues – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Nora shkëlqente në dasmën e Vedat Bajramit, vëmendja te fustani provokues

10:36 | 17 Prill 2018

Ekrani bashkon fytyrat publike, pavarësisht se iu takojnë profesioneve të ndryshme.

Edhe Nora e Roberti janë miq të mirë me humoristin Vedat Bajrami, kështu nuk mund të mungonin në gëzimin e tij të martesës, përcjell ORAvip.

Dasma e Vedatit bëri bashkë figurat më të njohura të ekranit kosovar dhe për këtë ishte ndër dasmat më të përfolura në kohën e saj.

Nora bashkë me Robertin u fotografuan me çiftin e ri dhe ajo që bie në sy është padiskutim fustani i Norës që nxjerr në pah trupin provokues të saj.

Për më shumë shikoni si janë dukur në dasmë Roberti e Nora. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari