Nora zbukuron vjeshtën me foton e fundit, kaq bukur është veshur e rregulluar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Nora zbukuron vjeshtën me foton e fundit, kaq bukur është veshur e rregulluar

16:45 | 21 Tetor 2018

Nora Istrefi konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë muzikore.

Ajo tashmë është nënë e një vajze, por kjo nuk ndikon që ajo të duket më pak atraktive, shkruan ORAinfo.

Nora pos me projekte e koncerte të shumta, është aktive edhe në rrjetet sociale me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet me veshje vjeshte dhe po duket tejet e bukur e me stil./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!