Notat e lojtarëve në ndeshjën Francë- Gjermani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Notat e lojtarëve në ndeshjën Francë- Gjermani

23:28 | 16 Tetor 2018

Kombëtarja e Gjermanisë ka vazhduar formën e dobët të saj në Ligën e Kombeve.

Pas humbjes kundër Holandës, Gjermania ka humbur edhe sot kundër Francës me rezultat 2-1, edhe pse ishin më të mirë se Franca në pjesën e parë të takimit.

Toni Kroos shënoi për epërsinë e parë të Gjermanisë.

Franca u rikthye në lojë në pjesën e dytë, kur Grizemann realizoi dy herë në pjesën e dytë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!