Nuk do ta besoni çfarë po i ndodh Milanit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Nuk do ta besoni çfarë po i ndodh Milanit

20:04 | 07 Dhjetor 2017

Rijeka ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Milanit me anë të Gavranovic (2-0)

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!