Nuk do ta besoni…! Ja si e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Nuk do ta besoni…! Ja si e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!

14:52 | 14 Janar 2018

Marina Vjollca e njohur si një ndër moderatoret me seksi të ekranit shqiptar, tash së fundi edhe si bashkëshortja e Getoar Selimit reperit kosovar, rrallë e hiq shfaqet krejt natyrale.

Madje ajo sëbashku me motrën e saj Luanën ishin pre e akuzave për operacione të shumta kururgjike në fytyrat e tyre, ani pse tendenca e tyre ishte gjithmonë për ta mohuar një gjë të tillë.

E kësaj radhe në një foto shfaqet fytyra e Marinës me dhe pa grim, teksa duket mjaft atraktive me tiapre të bukura, por që ndryshimi është jashtëzakonisht i madh, shkruan kosovarja. Për më tepër shikojeni dhe vlerësojeni vetë pamjen e bukuroshes shqiptare.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!