Nuk do ta besoni, kaq bukur këndon vajza maturante e këngëtares së njohur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Nuk do ta besoni, kaq bukur këndon vajza maturante e këngëtares së njohur

17:15 | 16 Maj 2018

Motrat Mustafa erdhën në skenë të gjitha dhe u bënë shumë të pëlqyera për publikun e këngës popullore.

Edhe Kumrie Mustafa hyri në këtë biznes fitimprurës në Kosovë dhe është bërë një emër i njohur tashmë, përcjell ORAvip.

Vajza e saj maturante befasoi të gjithë me pamjen e saj joshëse, por së fundi nëna e saj na ka treguar edhe një talent të ri të saj.

Ajo di të këndojë dhe atë e bën në formën më të mirë. Për këtë Kumria është krenare prandaj edhe ka ndarë në video me shumë ndjekës të saj./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!