Nuk do ta besoni kush po e zëvendëson Ronaldon te Real Madridi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Nuk do ta besoni kush po e zëvendëson Ronaldon te Real Madridi

19:58 | 14 Shtator 2018

Real Madrid po e kërkon një zëvendësues të Cristiano Ronaldos që kaloi te Juventusi.

Skuadra spanjolle e dëshiron me ngulm një lojtar që do ta zëvendësoj portugezin.

Real Madridi dëshiron që ta transferoj Rahem Sterlingun në afatin e janarit, përcjell ORAinfo.

Madrilenët janë të gatshëm që të paguajnë plotë 100 milionë funte, por që Manchester City kërkon 120 milionë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!