Nuk do ta besoni sa vite ka Adelina Tahiri, është kaq e re – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk do ta besoni sa vite ka Adelina Tahiri, është kaq e re

23:41 | 12 Korrik 2018

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri po pret të bëhet nënë nga martesa e saj me milionerin maqedonas.

Adelina ka vetëm 26 vite për dallim nga mosha e lartë e burrit të saj, përcjell ORAinfo.


E re në moshë ajo do të merr përgjëgjesinë për t’u bërë nënë, po kjo është gjëja më e mirë që po i ndodh asaj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!