Nuk do ta besoni sa vite ka Learta, është kaq e re – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Nuk do ta besoni sa vite ka Learta, është kaq e re

19:27 | 12 Korrik 2018

Learta që u bë një emër i njohur për të gjithë falë vjehrrës së saj këngëtare, në profilin e saj ka një numër të madh të ndjekësve.

Learta u martua në një moshë të re dhe tani ka 24 vite dhe është nënë, përcjell ORAinfo.

Ajo këtë e ka treguar përmes një postimi kur është pyetur për moshën e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!