Nuk do ta njihni Adelina Ismailin në këto foto – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk do ta njihni Adelina Ismailin në këto foto

20:48 | 16 Maj 2018

Adelina Ismaili tanimë e ka bërë një mike shumë të mirë Sellmën, e cila po përkujdeset për pamjen e saj së fundi.

Këngëtarja që për një kohë të gjatë u nda nga skena, tani po vjen çdo ditë e më ndryshe, përcjell ORAvip.

Sellma e ka ndryshuar sa nuk njihet Adelina.

Me flokë dredha që rrallë e keni parë, Adelina iu befason./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!