Nuk do t’iu besoni syve, ja sa ka ndryshuar Bertina e ‘Big Brother Albania’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Nuk do t’iu besoni syve, ja sa ka ndryshuar Bertina e ‘Big Brother Albania’

11:06 | 06 Dhjetor 2017

Ish banorja e ‘Big Borther Albania’, Bertina Mehmeti ishte njëra ndër banorët me të pëlqyera brenda kësaj shtëpie.

Ajo edhe pas përfundimit të këtij spektakli vazhdoi të jetë prezent në mediat roze, përcjell ORAinfo.

Bukuroshja me flokë kaçurela prej disa kohësh e ka lënë Shqipërinë për t’u zhvendosur në Abu Dhabi.

Madje ajo ka filluar të ndyshoj edhe në pamje.

Në një foto të publikuar se fundemi në instagram, Bertina duket krejtësisht ndryshe. /ORAinfo/

Për me tepër shikojeni foton me poshtë: 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!