Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Gili – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Gili

19:30 | 10 Gusht 2018

Këngëtarja e njohur Gili e cila me zërin e saj ka bërë që të gjithë të dëgjojnë muzikën e saj.

Ajo secilën këngë që publikon shumë shpejt i bëhen hite, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku edhe po vazhdon që me ndjekësit e saj të ndaj imazhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje të në të cilën Gili shihet se është bërë gati për dasmë.

Por, ajo që bie në sy është pesha e Gilin.

Kaq shumë është shëndoshur ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!