Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë ka ndryshuar ‘Esmeralda’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë ka ndryshuar ‘Esmeralda’

15:42 | 14 Nëntor 2017

Ka kaluar kohë që kur në vendin tonë transmetohej seriali meksikan ‘Esmeralda’.

Ky serial mori vëmendjen e shumë kosovarëve, shkruan arbresh, por a e dini se sa shumë ka ndryshuar protagonistja kryesore që nga koha kur xhirohej kjo telenovelë?

Nuk do e besoni, por aktorja Leticia Calderon që ne e njohim si ‘Esmeralda’ tani është 50 vjeçare.

Ajo nuk është më një zeshkane e bukur, shikoni si duket në ditët e sotme.

Në serial

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!