Nuk do t’iu besoni syve por Engji e zbukuruar tejmase feston Shën Valentinin me mashkullin e njohur të estradës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Nuk do t’iu besoni syve por Engji e zbukuruar tejmase feston Shën Valentinin me mashkullin e njohur të estradës

20:38 | 14 Shkurt 2018

Engji u bë këngëtarja më e re e muzikës popollore dhe si e tillë ajo po kërkohet edhe në mbrëmje të ndryshme festive për të performuar.

Si gjithmonë së bashku me nënën e saj edhe ajo ka vendosur të festojë Shën Valentinin, por në cilësinë e këngëtares që i argëton çiftet e tjera, përcjell ORAinfo.

Engji po shkon hapave të Shyhretës sa i përket elegancës në paraqitjet skenike. Të dyja me fustane shumë elegante u panë në mesin e Labit dhe Sabri Fejzullahut.

Për dallim prej Engjit që është ende ‘single’, tre të tjerët i kanë lënë partnerët e tyre në shtëpi për t’iu përkushtuar punës së tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!