Nuk do t’iu besoni syve sa shtrenjtë kushtojnë çorapët e Rihannës! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Nuk do t’iu besoni syve sa shtrenjtë kushtojnë çorapët e Rihannës!

13:02 | 07 Dhjetor 2017

Rihana lë përshtypje çfarë do që bënë, të gjithë e kthejnë kokën pas saj.

Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku reklamon çorapet e saja Gucci Resort, me vlerën prej 1, 300 dollarë, transmeton dailymail.

Këngëtarja, 29 vjeç, kishte veshur një fustan të zi të shkurtër pas trupit dhe një xhup.

Por ato që ranë në sy ishin çorapet e gjata me gurë të shndritshëm.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!