Nuk duhet humbur, momenti më i bukur i vajzës së Limajt me babain në kanagjegjin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk duhet humbur, momenti më i bukur i vajzës së Limajt me babain në kanagjegjin e saj

23:38 | 20 Gusht 2018

Kanagjegji i vajzës së Fatmir Limajt ka qenë shumë i përfolur ditët e fundit.

Nga aty kemi parë shumë pamje, si të nuses ashtu edhe të familjarëve, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo ka filluar pushimet me burrin e saj.

Bukuroshja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet duke vallëzuar me babain e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!