Nuk e do rikthimin e tij në skuadër, ja kush po ia merr Milanit top-lojtarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Nuk e do rikthimin e tij në skuadër, ja kush po ia merr Milanit top-lojtarin

21:49 | 12 Korrik 2018

Andrea Berloacci po largohet nga Milani.

Mesfushori italian nuk ka vend te rosonerët, andaj do të largohet në këtë afat.

Betolacci ishte në huazim te Genoa ku zhvilloi një lojë të mirë, andaj Evertoni e dëshiron transferimin e tij, përcjell ORAinfo.

Skuadra angleze ka kohë që po e përcjell italianin, andaj është bindur nga cilësitë e tij e dëshiron ta transferoj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!