Nuk e duron të nxehtin, ‘zhvishet’ Ganimete Musliu në Shqipëri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Nuk e duron të nxehtin, ‘zhvishet’ Ganimete Musliu në Shqipëri

23:44 | 18 Korrik 2018

Edhe deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ka filluar pushimet verore.

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet shumë më ndryshe se herëve të tjera.

Ajo në këtë fotografi shfaqet me një pallto dhe me një minifund, përcjell “Zeri.info”.

Musliu ka publikuar disa fotografi profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, nga qyteti i bukur i Beratit.

Vlen të theksohet se deputetja Musliu në këto fotografi shfaqet mjaft bukur dhe se vështirë se do ta njihte ndokush.

Për më shumë, shikojeni fotografitë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!