Nuk e keni parë ende, kjo është fotoja e përbashkët e gjithë familjes nga ditëlindja e Matinit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Nuk e keni parë ende, kjo është fotoja e përbashkët e gjithë familjes nga ditëlindja e Matinit

17:42 | 17 Gusht 2018

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ishte ditëlindja e nipit të saj, Matinit nga ku pam shumë gjëra, shkruan ORAinfo.

E sot, Shyhretja ka publikuar një foto në të cilën shihen e gjithë familja.

Të gjithë po duken shumë bukur dhe të lumtur.

Padyshim, s’kishin si të dukeshin ndryshe në një moment feste./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!