Nuk e kishim ditur se është e mirë në kuzhinë, Ryva gatuan fli për familjen e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Nuk e kishim ditur se është e mirë në kuzhinë, Ryva gatuan fli për familjen e saj

23:40 | 22 Shtator 2018

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi e cila ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor.

Ajo për çdo këngë që ka sjell ka arrit që të pëlqehet shumë nga fansat e saj, shkruan ORAvip.

Mirëpo Ryva siq duket shumë shpejt do të vie me një këngë, ajo në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet .

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet duke gatuar fli./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!