Nuk e nënshkruan kontratën me Cityn, pasi po mendon për Realin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Nuk e nënshkruan kontratën me Cityn, pasi po mendon për Realin

18:00 | 13 Qershor 2018

Raheem Sterling i ka dhënë një lajm shokues Manchester Cityt.

Anësori anglez ka refuzuar që ta nënshkruaj kontratën e re, pasi përfaqësuesit e tij nuk arritën një ujdi.

Manchester City është alarmuar nga Sterling, andaj deri pas botërorit do të mbetet pezull e ardhmja e tij, përcjell ORAinfo.

Anësori anglez është cak i Real Madridit, andaj ky lajm, natyrisht se do t’i  vë në lëvizjë madrilenët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!