Nuk e njihte askush, por në Kampionatin Botëror shkëlqeu – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Nuk e njihte askush, por në Kampionatin Botëror shkëlqeu

18:36 | 12 Korrik 2018

Kampionati Botëror është duke shkuar drejt përfundimit.

Shumë lojtarë që nuk i kemi njohur, kanë arritur që ta zbulojnë talentin e tyre në Rusi, por njëri është më i përfoluri deri më tani.

Diego Laxalt që mori pjesë me Uruguain në Kampionatin Botëror, është bërë cak i shumë skuadrave evropiane për këtë afat kalimtar, përcjell ORAinfo.

Asi i Genoas është i gatshëm që të largohet, andaj agjenti i tij ka filluar që t’i shqyrtoj ofertat që i kanë marr.

Mbrojtësi i majtë ka treguar formë tejet të lartë në kampionat, andaj mosha e tij e re, premton që do të bëhet një lojtar i dalluar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!