Nuk e priste askush! Vjen lajm i madh për Interin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Nuk e priste askush! Vjen lajm i madh për Interin

21:19 | 14 Nëntor 2017

Interi ka qenë shumë i mirë këtë sezon, pasi janë vetëm disa pika larg Napolit. Luciano Spalletti ka bërë një punë të frikshme deri më tani me nerazzurrët, pasi ai tani është i përqendruar në ndeshjen e ardhshme të Interit kundër Atalanta të dielën, transmeton ORAinfo.

Lajm i mirë për nerazzurrët sot pasi duket sikur Icardi do të shërohet në kohë për ndeshjen e tyre të ardhshme. Ai ishte kthyer në Appiano Gentile ndërsa ai ishte trajnuar me pjesën tjetër të grupit.

Pasi i dha dy ditë pushim ekipit, Spalletti ishte në gjendje të llogarisë edhe në praninë e Icardi edhe këtë mesditë gjatë seancës së tyre të stërvitjes.

Pas një jave terapie, problemet e Icardi-së në gjunjë duket të jenë mënjanuar . Siç konfirmoi Doktori Volpi disa ditë më parë, Icardi do të jetë i pranishëm për ndeshjen Inter-Atalanta në mbrëmjen të së dielës që vjen. Tifozët e Interit me siguri do të jenë të lumtur për këtë …/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!