Nuk i pëlqejnë këto tre pjesë të trupit, Big Mama me ndërhyrje të tjera kirurgjike – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Nuk i pëlqejnë këto tre pjesë të trupit, Big Mama me ndërhyrje të tjera kirurgjike

10:39 | 13 Janar 2018

Është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të humbjes së kilogramëve të tepërt, si rrjedhojë e një intervenimi në lukth.

Mirëpo, tani është radha e operacioneve plastike, për ti përmirësuar siç e thotë ajo ‘defekteve’ pas dobësimit.

mpuq e keni ?#cestlavie #rtvklan

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Prive nga Big Mama ka kuptuar që ajo do të bëj ndërhyrje në hundë, gjoks dhe të pasme.

Këto do të ndodhin muaj më vonë dhe jo për momentin.

#Cestlavie ? 2018

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Ndryshe, këngëtarja kohë më parë ka paralajmëruar se do të sjell këngë të reja gjatë vitit 2018.

Theksojmë se pas humbjes së peshës, bukuroshja kishte zbuluar se shumë miq tani po i kërkojnë që të bëhet e dashura e tyre.

E ftuar tek Rudina Magjistari ? sa u kënaqa @rudinamagjistari

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!