Nuk ka ‘hajgare’ më me Milanin! 4 transferime ‘bombë’ për sezonin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Nuk ka ‘hajgare’ më me Milanin! 4 transferime ‘bombë’ për sezonin e ri

16:21 | 17 Maj 2018

Milani është i zhgënjyer me disa prej transferimeve të bëra në verë.

Skuadra italiane shpenzoi më shumë se 200 milionë euro, por që vetëm Calhanouglu dhe Kessie kanë arritur ta tregojnë veten.

Milani po planifikon që në verë të transferoj lojtarë si, Andrea Belotti apo Edinson Cavani, Memphis Depay, Politano dhe Pep Reina, përcjell ORAinfo.

Klubi italiani për këto transferime pritet që të paguaj sërish më shumë se 200 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!