Nuk mund t’i fshehë më, në foton e fundit Gentës i dali në pah operacionet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Nuk mund t’i fshehë më, në foton e fundit Gentës i dali në pah operacionet

20:12 | 11 Tetor 2018

Genta Ismajli është një nga këngëtaret që ka bërë ndërhyrje kirurgjike.

Madje këtë e ka pranuar edhe për media.

Por, duket që Gentës nuk po i mjaftojnë këto ndërhyrje për t’u dukur bukur.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi, e sapo dalë nga frizerka, por pavarësisht kësaj ajo sërish ka ndërhyrë në fotografi me efekte.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!