Nuk mundi të duronte më fjalët këtu!? Adelina Tahiri largohet nga vendi… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Nuk mundi të duronte më fjalët këtu!? Adelina Tahiri largohet nga vendi…

09:51 | 14 Shkurt 2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

A thua këto fjalë ishin arsyeja pse Adelina vendosi që të largohej nga vendi, për të shkuar kështu në Austri.

E se ka shkuar atje, e ka treguar ajo vet, përmes një postimi në Instagram…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!