Nuk ndalet Learta, publikon foton e radhës nga pushimet, vëmendja është tek… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Nuk ndalet Learta, publikon foton e radhës nga pushimet, vëmendja është tek…

18:36 | 14 Qershor 2018

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të Matinit nga pishina, por vëmendja është tek flokët e saj me stil interesant./ORAinfo/


Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi