Nuk ndalet Majlinda! Ngrit temperaturat me këtë foto nga pushimet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Nuk ndalet Majlinda! Ngrit temperaturat me këtë foto nga pushimet

11:26 | 22 Korrik 2018

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk.

Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo.

Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij.

Roani është një fëmijë shumë i ëmbël të cilin mund ta shohim shumë shpesh nga postimet e Majlindës.

Duket se Majlinda ka vendosur t’i kushtojë pak kohë vetës, duke bërë pak pushime.

E pak minuta më parë, ajo publikoi foton më të bukur dhe atraktive nga pushimet./ORAinfo/

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!