Nuk ndalon! Luana përsëri e nxjerrë gjoksin bombastik (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Nuk ndalon! Luana përsëri e nxjerrë gjoksin bombastik (FOTO)

19:53 | 13 Shtator 2017

Gjoksi, duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen.

E sa herë i vije rasti, prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ekspozon atë, në masë të madhe, shkruan lajmi.net

Ajo mbrëmë në Instagram ka hedhur një foto nga dasma e motrës së saj, ku shihet me gjoks pothuajse jashtë.

E një foto të ngjashme ajo e ka hedhur edhe sot… Luana dukej bombastike dhe tejet seksi! Këtë foto nuk duhet humbur pa e parë.

?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili