Nuk po e ndal djali, Adelina vesh fustanin më të bukur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Nuk po e ndal djali, Adelina vesh fustanin më të bukur

21:39 | 14 Shtator 2018

Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë para disa ditëve.

Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon, shkruan ORAinfo.

Adelina pasi u kthye nga spitali na sjelli shumë pamje nga festa që iu bë, si dhe na prezantoj dhuratat e shumta.

Tashmë është shumë më pak aktive në rrjetet sociale, se që ishte para se të bëhej nënë dhe kjo është krejt normale.

Ndërsa sonte ajo ka dalur dhe po duket tejet e bukur dhe elegante.

Shikoni vet videon më poshtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!