Nuk u zhvesh, por shkoi në mbrëmjen e maturës me fustanin më të bukur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Nuk u zhvesh, por shkoi në mbrëmjen e maturës me fustanin më të bukur

13:31 | 18 Maj 2018

Mbrëmja e maturës po konsumon më shumë energji se që kërkohet.

Të rinjtë janë dhënë pas pamjes për këtë mbrëmje dhe shumat që shpenzojnë shpesh kapi shifra marramendëse e të papranueshme, përcjell ORAvip.

Një maturante nuk ka dashur të vishet me një fustan si të tjerat, por ka preferuar një me shumë stil që i mbulon tërë trupin.

Ja sa e bukur dukej kjo e re. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!