Nuse për qejfi ajo e Korabit, përgatit një ushqim të shijshëm për iftarin e parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Nuse për qejfi ajo e Korabit, përgatit një ushqim të shijshëm për iftarin e parë

23:29 | 16 Maj 2018

Ilir Shaqiri është i lumtur që ka një djalë si Korabi, i cili edhe pasoi rrugën e tij në muzikë.

Korabi sot na njoftoi me atmosferën e Ramazanit që po mbretëron në familjen e tyre të famshme, përcjell ORAvip.

Ai edhe publikisht e ka lavdëruar gruan e tij për përgatitjen e një ushqimi, që në pamje duket të jetë i shijshëm.

Korabi u përfol për ndarje nga gruaja e tij, por çdo ditë po tregon se sa i lumtur është me gruan e tij, që gjithmonë ia shprehu dashurinë edhe publikisht./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!